Gobierto Contratación te da acceso a datos completos de organismos, adjudicaciones y proveedores de contratación pública.
Saber más →Resum
Licitacions de Ayuntamiento de Arcos
Sector
Categories dels contractes adjudicats
| Categoria | # | % | |
|---|---|---|---|
| Construcció | 18 | 45.0% | |
| Cultura i esport | 10 | 25.0% | |
| Hostaleria i restauració | 4 | 10.0% | |
| Reparació i manteniment | 3 | 7.5% | |
| Indústria i maquinària | 3 | 7.5% | |
| Salut i serveis socials | 2 | 5.0% |
Licitacions
CPV habituals a les adjudicacions a Ayuntamiento de Arcos
Els CPVs dels contractes que guanya Ayuntamiento de Arcos
| CPV | Usos | Total pressupostat | Pressupost mitjà | Dte. mitjà | |
|---|---|---|---|---|---|
| 10 | 464.758,36 € | 46.475,84 € | 4,88 % | ||
| 5 | 21.074,38 € | 4.214,88 € | 5,73 % | ||
| 4 | 82.132,97 € | 20.533,24 € | 15,3 % | ||
| 4 | 82.132,97 € | 20.533,24 € | 15,3 % | ||
| 4 | 82.132,97 € | 20.533,24 € | 15,3 % | ||
| 4 | 82.132,97 € | 20.533,24 € | 15,3 % | ||
| 4 | 82.132,97 € | 20.533,24 € | 15,3 % | ||
| 3 | 183.032,86 € | 61.010,95 € | 16,51 % | ||
| 2 | 57.185,97 € | 28.592,99 € | 11,85 % | ||
| 2 | 423.672,10 € | 211.836,05 € | 5,52 % | ||
| 2 | 103.053,76 € | 51.526,88 € | 6,54 % | ||
| 2 | 57.185,97 € | 28.592,99 € | 11,85 % | ||
| 2 | 132.391,67 € | 66.195,83 € | 6,1 % | ||
| 2 | 3.420,00 € | 1.710,00 € | 28,35 % | ||
| 2 | 15.800,00 € | 7.900,00 € | 0 % | ||
| 2 | 15.800,00 € | 7.900,00 € | 0 % | ||
| 2 | 15.800,00 € | 7.900,00 € | 0 % | ||
| 2 | 9.381,81 € | 4.690,91 € | 24,25 % | ||
| 1 | 3.900,00 € | 3.900,00 € | 1,72 % | ||
| 1 | 3.900,00 € | 3.900,00 € | 1,72 % | ||
Baixes
Baixa de preu per període i rang de baixa (import d'adjudicació davant de pressupost base de licitació)
Proveïdors
Principals proveïdors per aquesta entitat
| Proveïdor | Adjudicacions | Pressupost | Baixa mitjana | |
|---|---|---|---|---|
| ARTISTAS Y ORQUESTAS, S.L. | 5 | 43.700 € | 4.5 % | Veure adjudicacions → |
| EXCAVACIONES HNOS. AGUILAR TORRES SL | 2 | 29.428,35 € | 9.1 % | Veure adjudicacions → |
| HERRERO TEMIÑO S.A. | 2 | 400.139,44 € | 5.5 % | Veure adjudicacions → |
| JOSE MARIA TEMIÑO SANTAMARIA | 1 | 9.500 € | 0.0 % | Veure adjudicacions → |
| CLUB DEPORTIVO SAKURU | 1 | 17.000 € | 5.6 % | Veure adjudicacions → |
Resolucions de Tribunals de Recursos Contractuals
Aquesta entitat apareix citada en 0 resoluciones de tribunals de contractació.
Coneix millor l'Explorador de Resolucions.