Gobierto Contratación te da acceso a datos completos de organismos, adjudicaciones y proveedores de contratación pública.
Saber más →Resum
Licitacions de Ayuntamiento de Museros
Sector
Categories dels contractes adjudicats
| Categoria | # | % | |
|---|---|---|---|
| Construcció | 36 | 36.7% | |
| Transport | 17 | 17.3% | |
| Medi ambient | 14 | 14.3% | |
| Hostaleria i restauració | 13 | 13.3% | |
| Ensenyament i formació | 10 | 10.2% | |
| Equips elèctrics i d'il·luminació | 8 | 8.2% |
Licitacions
CPV habituals a les adjudicacions a Ayuntamiento de Museros
Els CPVs dels contractes que guanya Ayuntamiento de Museros
| CPV | Usos | Total pressupostat | Pressupost mitjà | Dte. mitjà | |
|---|---|---|---|---|---|
| 18 | 2,12M € | 117.723,23 € | 5,43 % | ||
| 16 | 2,05M € | 128.217,19 € | 4,47 % | ||
| 15 | 1,92M € | 128.188,28 € | 3,64 % | ||
| 13 | 1,57M € | 120.927,89 € | 3,85 % | ||
| 11 | 1,57M € | 142.456,36 € | 2,57 % | ||
| 10 | 38.099,47 € | 3.809,95 € | 0 % | ||
| 9 | 1,36M € | 151.181,70 € | 4,95 % | ||
| 9 | 426.872,05 € | 47.430,23 € | 22,59 % | ||
| 8 | 334.918,27 € | 41.864,78 € | 27,41 % | ||
| 8 | 1,02M € | 127.106,01 € | 1,91 % | ||
| 8 | 1,02M € | 127.106,01 € | 1,91 % | ||
| 8 | 338.847,53 € | 42.355,94 € | 25,41 % | ||
| 7 | 285.128,55 € | 40.732,65 € | 29,04 % | ||
| 7 | 182.013,16 € | 26.001,88 € | 27,13 % | ||
| 7 | 285.128,55 € | 40.732,65 € | 29,04 % | ||
| 7 | 285.128,55 € | 40.732,65 € | 29,04 % | ||
| 6 | 769.410,41 € | 128.235,07 € | 5,01 % | ||
| 6 | 423.347,40 € | 70.557,90 € | 8,09 % | ||
| 6 | 769.410,41 € | 128.235,07 € | 5,01 % | ||
| 6 | 137.134,07 € | 22.855,68 € | 7,41 % | ||
Baixes
Baixa de preu per període i rang de baixa (import d'adjudicació davant de pressupost base de licitació)
Proveïdors
Principals proveïdors per aquesta entitat
| Proveïdor | Adjudicacions | Pressupost | Baixa mitjana | |
|---|---|---|---|---|
| Fernando Gonzalez-Moralejo Rausell | 6 | 22.653,69 € | 0.0 % | Veure adjudicacions → |
| SOGESER FACILITY SERVICES, S.L. | 6 | 526.123,89 € | 2.9 % | Veure adjudicacions → |
| CEMER PLAY SL | 5 | 73.140 € | 36.6 % | Veure adjudicacions → |
| Ramiro Martín Maicas | 4 | 18.778,25 € | 0.0 % | Veure adjudicacions → |
| PAVASAL EMPRESA CONSTRUCTORA, S.A. | 4 | 491.528,88 € | 7.0 % | Veure adjudicacions → |
Resolucions de Tribunals de Recursos Contractuals
Aquesta entitat apareix citada en 0 resoluciones de tribunals de contractació.
Coneix millor l'Explorador de Resolucions.